Godziny otwarcia

 

pon  pt       16:00 - 18:30
 

e-mail: aniamika12@gmail.com
tel. 515 716 044

Dane firmy

 

Germani Anna Mika
ul. Hubalczyków 3/11
09-409 Płock
NIP: 7743087321


                                                                                 

 

 

© 2021 Germani Anna Mika                      Stworzono w WebWave          
                                                                                                                                                              

20 czerwca 2021
Język naszych zachodnich sąsiadów uważany jest za bardzo trudny do opanowania. Nic więc dziwnego, że w tłumaczeniach osób mniej doświadczonych oraz studentów germanistyki bądź lingwistyki stosowanej pojawiają się błędy. W
02 czerwca 2021
Budowanie wiarygodności i zaufania wśród klientów to proces bardzo złożony i czasochłonny, zwłaszcza jeżeli chodzi o klientów zagranicznych. W ich przypadku dodatkowym czynnikiem utrudniającym współpracę czy po prostu realizację zamówień

                            Przydatne

           aniamika12@gmail.com
 +48 515 716 044

Tłumaczenia stron internetowych

Coraz więcej przedsiębiorstw kieruje swoją ofertę do klienta zagranicznego. Trend ten można zauważyć bardzo łatwo, odwiedzając witryny najbardziej rozpoznawalnych firm. W większości będą one dostępne nawet w kilkunastu wersjach językowych. Mniejsze firmy ograniczają się do dodania na stronę angielskiej wersji językowej. Warto pomyśleć o potencjalnych klientach, którzy nie znają języka angielskiego i nie będą chcieli poświęcać czasu na zapoznanie się z ofertą. Z myślą o klientach niemieckojęzycznych warto zainwestować w tłumaczenie strony internetowej na język niemiecki.

 

Tłumaczenia stron internetowych – korzyści dla Klientów
 

Przetłumaczenie firmowej strony internetowej na język niemiecki to wskazana inwestycja dla praktycznie każdego przedsiębiorstwa. Umożliwia ona dotarcie ze swoimi produktami i usługami do zagranicznych klientów, a tym samym generowanie większych zysków. Zwłaszcza sklepy internetowe prowadzące sprzedaż wysyłkową takich produktów, jak ubrania, obuwie, akcesoria, urządzenia elektroniczne, artykuły z kategorii rozrywki i edukacji, są w stanie podbić nowe rynki zbytu. Duże korzyści mogą osiągnąć również wszelkiego rodzaju innowacyjne start-upy poszukujące udziałowców i środków na projekty rozwojowe.

 

Stworzenie strony internetowej w języku niemieckim umożliwia ponadto nawiązanie współpracy z podmiotami zagranicznymi. Dotyczy to zwłaszcza firm budowlanych, ponieważ spółki niemieckie często poszukują podwykonawców w Polsce. Tamtejsze koncerny chętnie zlecają w naszym kraju także produkcję wyrobów stalowych i innych prefabrykatów.

 

Tłumaczenia stron internetowych i nie tylko
 

Usługi w zakresie tłumaczeń stron internetowych obejmują:

 

  • tłumaczenia treści witryn firmowych oraz katalogów produktów i ofert na język niemiecki,
  • aktualizacje treści niemieckich wersji językowych witryn,
  • przekłady wiadomości przesyłanych przez klientów niemieckojęzycznych przy użyciu formularzy kontaktowych,
  • wsparcie przy obsłudze klientów niemieckojęzycznych sklepów internetowych.

 

Przy tłumaczeniu stron internetowych ważna jest poprawność stylistyczna i merytoryczna. Odwiedzający nie mogą zniechęcić się do dalszego czytania na wstępie ani zostać wprowadzeni w błąd.

 

Zapraszam Państwa serdecznie do skorzystania z mojej oferty w zakresie tłumaczeń stron internetowych