Germani Anna Mika
       kontakt@germani.pl
      +48 515 716 044

Tłumaczenie pism

Otrzymali Państwo odpowiedź na wniosek złożony do niemieckiego urzędu? Państwa sprawa toczy się przed sądem za  naszą zachodnią granicą?
A może prowadzą Państwo firmę współpracującą z przedsiębiorstwami z Niemiec? Jeżeli tak, 
to bardzo możliwe, że nieodzowne będzie wykonanie tłumaczenia pism otrzymanych lub wysyłanych do różnych organów. Warto wówczas skorzystać z usług profesjonalisty – unikną Państwo wówczas wielu nieporozumień z kontrahentami lub urzędnikami i uzyskają precyzyjne informacje. 

Tłumaczenia pism – zakres usług
Zakres moich usług obejmuje tłumaczenie bieżącej korespondencji z urzędami niemieckimi, austriackimi bądź  szwajcarskimi dla osób prawnych
i fizycznych. 

Często zdarza się, że moi klienci wnioskują np. o Kindergeld bądź inne świadczenia rodzinne przysługujące pracownikom  zatrudnionym w Niemczech. Tamtejszy urząd ds. świadczeń rodzinnych (Familienkasse) przesyła pisma z prośbą o dodatkowe wyjaśnienia i dokumenty, a także decyzje z uzasadnieniem. Zdaję sobie sprawę, jak ważny jest czas w tego typu sprawach, więc wykonuję przekłady w bardzo krótkim terminie. Nierzadko pozwala to przyspieszyć całą procedurę rozpatrywania wniosku, dzięki czemu klienci szybciej otrzymują przysługujące im świadczenia.
Chętnie przetłumaczę dla Państwa ponadto pisma procesowe, a także pisma od niemieckich urzędów skarbowych, AOK,  Soka-BAU, Deutsche Rentenversicherung i innych instytucji. Posiadam bardzo duże doświadczenie w tych zakresie. 

Tłumaczenie pism z odwołaniem od niekorzystnej decyzji urzędowej
Otrzymanie niepomyślnej dla Państwa decyzji od niemieckiego urzędu wcale nie musi oznaczać, że sprawa jest  przesądzona. W takiej sytuacji warto sporządzić przekonujące, dobrze uzasadnione odwołanie, a następnie skontaktować się ze mną. Precyzyjnie przełożę je na niemiecki z uwzględnieniem specyfiki danego urzędu, tak aby jego pracownicy nie mieli problemów ze zrozumieniem Państwa argumentów. 

Zapraszam Państwa do skorzystania z moich usług. Gwarantuję szybkie terminy realizacji i ceny na podstawie  liczby słów w dokumencie źródłowym.

Stworzono w kreatorze www WebWave CMS

Dane kontaktowe                                                                   Godziny otwarcia

Germani Anna Mika         e-mail: kontakt@germani.pl            poniedziałek 9:00 – 18:00    

ul. Hubalczyków 3/11       tel. 515 716 044                              wtorek 9:00 – 17:00 

09-409 Płock                                                                            środa 9:00 – 18:00

NIP: 7743087321                                                                     czwartek 9:00 – 18:00

                                                                                                 piątek 9:00 – 18:00

 

 

                                                                                                   

Copyrights © 2020 Germani Anna Mika. All rights reserved.